• Намалена цена
  • Ново
Оригиналот телефон сигнал, коаксијален кабел За UMI Z SF Helio X27 Deca Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот
zoom_in

Оригиналот телефон сигнал, коаксијален кабел За UMI Z SF Helio X27 Deca Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

DEN 349.00 383.52

Износот
check Това е достапна


Оригиналот телефон сигнал, коаксијален кабел За UMI Z SF Helio X27 Deca Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Број На Модел На:
UMI Z
Бренд Име:
Blackview

Слична стока во категоријата..