• Ново
IEC 320 2-Pin C7 Женски C8 Машки Слика 8 Адаптер Кабел за Продолжување 5M
zoom_in

IEC 320 2-Pin C7 Женски C8 Машки Слика 8 Адаптер Кабел за Продолжување 5M

DEN 573.60

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. IEC 320 C7 2-пински женски IEC 320 C8 2-пински машки. Кабелот во SPT-2 2x18 AWG 2 C Црна боја. Кабелот во должина од околу 16ft долго. Адаптер рачки 2.5 засилувачи за 250 опсег Volt. Одговара за адаптер за Лаптоп, лаптоп ,камера итн. Оваа IEC моќ проширување кабел може да се користи за зголемување на моќта кабел за повеќето компјутери и монитори, како и некои печатачи. Кабел е погоден за поврзување на монитор за КОМПЈУТЕР основната единица. Спецификации : Предмет тип : IEC C7 Женски C8 Машки Продолжување Кабел Meterial : ПВЦ Боја : Црна(Како што Сликите Покажуваат) Кабел должина : Околу.5m/16.40 ft Приклучок : IEC 320 C8 машки plug Грло : IEC 320 C7 женски штекер Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC X IEC C7 Женски C8 Машки Продолжување Кабел (Не мало пакет)

Примена:
Домашен Уред
Машки Крајот Тип:
AS
Женски Крајот Тип:
IEC
Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
AC Кабелот за Напојување

Слична стока во категоријата..