• Намалена цена
  • Ново
Wozniak СС-905A Батерија за напојување Подигање активирање тест линија за iphone 4/4s/5/5s/6/6s/6p/6sp/7/7p/8/8p/x Одржување Кабел
zoom_in

Wozniak СС-905A Батерија за напојување Подигање активирање тест линија за iphone 4/4s/5/5s/6/6s/6p/6sp/7/7p/8/8p/x Одржување Кабел

DEN 282.00 282.24

Износот
check Това е достапна


Wozniak СС-905 A Батерија за напојување Подигање активирање тест линија за iphone 4/4s/5/5s/6/6s/6p/6sp/7/7p/8/8p/x Одржување Кабел
Добредојде ! мои пријатели. Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавница и веб-сајт . https : //www.aliexpress.com/store/516605 Ние ќе ги ажурира нашиот нов производ и да понудат попусти. Секоја добра оценка на вас е голем поттик и поддршка за нас. Ако имате било какви прашања, се надевам дека можете да ме контактирате прв и јас ќе се обидам мојата најдобра

Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Пакет:
Торба
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
алатка линија
Бренд Име:
wozniak
100%:
Нови
tese линија:
за iphone 4g 4s 5g 5s 6g 6s 6sp 6p 7g 7p 8g 8p x
Струјна Заштита:
Вграден чип Жица

Слична стока во категоријата..