• Намалена цена
  • Ново
SKYMEN 250W ЕУ Мини Приклучок на Електрична Мелница за Месо Процесор за Храна Зеленчук Овошје Blender Хеликоптер 600ml
zoom_in

SKYMEN 250W ЕУ Мини Приклучок на Електрична Мелница за Месо Процесор за Храна Зеленчук Овошје Blender Хеликоптер 600ml

DEN 1190.00 1488.00

Износот
check Това е достапна


Мини Електрична Мелница за Месо Процесор за Храна Зеленчук Овошје Blender Хеликоптер 600ml
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Со 4 ултра-остри нерѓосувачки железо, ножеви rotator за брзо и дури и сечкање/mincing. Напојува со енергија кабел. Совршен за сечкање храна брзо, со анти-пропадна база и транспарентен тело. Совршен за режење boneless месо/ зеленчук/ овошје, салати/ кромид и лук, сечење на разни храна за бебето, сечкање билки, зеленчук, pesto и повеќе. Безбеден и лесен за користење, што го зеленчук подготовка забава и лесен, лесен за чистење по употребата. Тоа е голема кујна алатка за домашна употреба. Многу лесен и брз(Само 2 секунди за да се заврши работата). Само притиснете на врвот копчето за секунди за да се заврши работата. Тоа е многу лесно да се размонтираат. Само исплакнете со вода од чешма за секунди по демонтирање. Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мелница за Месо 1 x Полнење Кабел 1 x Упатство

Бренд Име:
SKYMEN
сертификација:
CE
Моќност (W):
250w
Употреба:
Семејство
Број На Модел На:
4XFB0667
Домување Материјал:
ABS
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Номинална Напон:
220v
Номинална Фреквенција:
50Hz
Капацитет:
600Ml
Материјал:
ABS, КОМПЈУТЕР, PP, Електронски компоненти, 430 нерѓосувачки челик
Димензии:
23.5x12cm(9.25x4.72in)(приближно)
боја:
Јасно&Розова
Количина:
1 сет
Акции статус:
во парк

Слична стока во категоријата..