• Намалена цена
  • Ново
200gx0.01g Мини Прецизност Дигитална Вага за Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит Рамнотежа на Тежината Џеб Електронски Ваги
zoom_in

200gx0.01g Мини Прецизност Дигитална Вага за Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит Рамнотежа на Тежината Џеб Електронски Ваги

DEN 301.00 537.60

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor 1) Опсег : 200g / 0.01 g
2) Единица : g, оз, dwt, gn
3) Копче : AAA батерии (Не се Вклучени)
4) 60 секунди, автоматски да се исклучи, сино осветлување на екранот
5) Производ во боја : црна.
6) Производ Големина : 128 * 78 * 20mm
7) Нето тежина : 118g, еден бруто тежина 140.8 g
8) фах големина : 65 * 77mm
9) Боја кутија големина : 147 * 26 * 90
.
ТОП ПРОДАЖБА

Бренд Име:
ZHUANJIN
Тип:
Клупата Скала
Број На Модел На:
487
Напојување:
Батеријата
Дисплеј Тип:
LCD
Точноста:
0.01
Големина:
13*7.5*2CM
Капацитет:
200g
Номинална Оптоварување:
200g
мерење опсег:
200g/0.01 g
Напојување Режим:
AAA батерија, не се вклучени
Производот се користи:
мулти-функција
Боја:
Црна

Слична стока во категоријата..