• Ново
360 степени Кружни 10cm Пластични Покажувачот Protractor Владетел Агол Пронаоѓач Замав Рака За на Училиште, Канцелариски Материјали Случаен Боја
zoom_in

360 степени Кружни 10cm Пластични Покажувачот Protractor Владетел Агол Пронаоѓач Замав Рака За на Училиште, Канцелариски Материјали Случаен Боја

DEN 33.12

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
1.360 Степени.
2.Јасно пластика за прецизност.
3.Високо-квалитетни и издржливи во употреба.
4.Погоден за на училиште учење.
5.Голема математика алатки за студентите & училиште supils.
Објектот Се Опише :
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Материјал : Пластика
Тежина : Околу : 15g
Боја : Randowcolor
Големина : 10см/3.9"
Пакување Листа :
1 * 360 Степени Protractor Владетел

Бренд Име:
Inpelanyu
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
GJ0710-01
боја:
Randowcolor
Големина:
10cm
Материјал:
Пластични
Тип:
Круг владетел

Слична стока во категоријата..