• Намалена цена
  • Ново
1pc 6mm V Ритам Рутер Битови CNC Гравирање Мелење Машина 60-150 Степен Дрво Резба Нож Волфрам Карбид Алатка за Сечење
zoom_in

1pc 6mm V Ритам Рутер Битови CNC Гравирање Мелење Машина 60-150 Степен Дрво Резба Нож Волфрам Карбид Алатка за Сечење

DEN 154.00 170.40

Износот
check Това е достапна


Ова е голема рутер малку за woodworker само почетна надвор или некој треба рутер малку. Прецизно изработени остри високо-одделение сечење на работ прави чисти и точни парчиња на дрво. Појачани солидна главната конструкција е добро за издржливост и долг животен век. Тие се совршени за grooving во сите машини за проекти за двете професионални столари и хобисти.
Карактеристики : Рутер малку е направен од висок квалитет на волфрам карбид за висока цврстина и долг животен век. Прецизно изработени остри високо квалитетен челик сечилото го прави чисти и точни парчиња на дрво. Постојат многу различни сечење на работ дијаметри и агли кои можете да изберете за различни цели. V-мило дрво рутер малку е одлична за grooving во многу workpieces во дрво проекти. Тоа е добра алатка за да имаат и користат за двете професионални столари и хобисти.
Спецификација :
Материјал : Волфрам карбид
Облик : V-жлебот
Вратило Дијаметар : 6mm
Сечење На Работ Кол.*Агол : 10мм*60°, 10мм*90°, 13mm*90°, 22mm*90°, 22mm*120°, 32-милиметри*60°, 32-милиметри*150°, 22mm*60°(Изборен)
Количина : 1
Пакетот Вклучува :
1 x Рутер Малку
Answer : ___________________________ Note :
Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Дијаметар:
како се покаже слика
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
60052
Бренд Име:
CHWJW
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
како се покаже слика

Слична стока во категоријата..