• Намалена цена
  • Ново
HUHAO 1pcs 1/2 1/4 месо тело Цртање Линија Рутер Малку за Дрво Со Имајќи Индустриски Одделение Дрво Алатка endmill мелење машина
zoom_in

HUHAO 1pcs 1/2 1/4 месо тело Цртање Линија Рутер Малку за Дрво Со Имајќи Индустриски Одделение Дрво Алатка endmill мелење машина

DEN 357.00 566.40

Износот
check Това е достапна


Опис на производот
Спецификација :
Месо тело со дијаметар : 12.7 мм(1/2") 6.35 mm(1/4")
Вкупна должина : 65-80mm
Бренд Име : HUHAO
Материјал : Волфрам челик
Безбедносни инструкции :
1. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години.
2. Објектот се користат само за индустриски сечење не се опасни член.
Пакетот вклучува :
1pcs Рутер битови
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
а. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето за Испорака е околу 20од 60 дена (Без следење на информации )
Ако не се добие стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно
б. Aliexpress Стандард Превозот, тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн. Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . Потоа Slove за што ПОБРЗО. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно.
в. Aliexpress Премиум Превозот, времето за Испорака е околу 7-20days. За некои далечни земји, тоа може да е потребна 7-30days.(Со Следење На Информации)
г. EMS, времето за Испорака е за 7-15 дена ( Со следење на број)
e. DHL, FEDEX, ТНТ , UPS-от , времето за Испорака е за 3-7 дена (со Следење на Информации )
Ако вашето место е оддалечен , треба да се обрне повеќе за оддалечена место , или да ја промените да брод од страна на EMS
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација значи многу за нас и за други купувачот како вас.
А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated.
Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор.

Дијаметар:
1/2 1/4 месо тело
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
цртеж линија малку
Вкупна Должина:
65-80mm
Обложување:
Никој

Слична стока во категоријата..