• Ново
Mige 2018 Врвот Бренд На Луксузни Топла Продажба Автоматско Mens Види Скелет Челик Црна Кожа Додека Водоотпорен Човек Механички Часовници
zoom_in

Mige 2018 Врвот Бренд На Луксузни Топла Продажба Автоматско Mens Види Скелет Челик Црна Кожа Додека Водоотпорен Човек Механички Часовници

DEN 5040.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
MIGE
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Заврши Календарот,Недела Екранот,Пливаат
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Број На Модел На:
88001
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
бизнис
Dial Дијаметар:
41mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
24cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
11mm
Случај Обликот:
Круг
боја:
Додека,Црна,Goden,
Движење:
ЈАПОНИЈА ГРАЃАНИН АВТОМАТСКО ДВИЖЕЊЕ
Стил:
Мода,Секојдневен,Бизнис
квалитет:
ААА
ПРОДАЖБАТА MODEN:
ФАБРИКАТА QUTLET
Dial Екранот:
ДАТУМ И НЕДЕЛА
толпата:
господа
Пол:
Мажи

Слична стока во категоријата..