• Намалена цена
  • Ново
Rolendo 2018 Врвот Бренд На Луксузни Топла Продажба Автоматско Мажите Види Црн Скелет Челик Случај Watchband Водоотпорен Човек Механички Часовници
zoom_in

Rolendo 2018 Врвот Бренд На Луксузни Топла Продажба Автоматско Мажите Види Црн Скелет Челик Случај Watchband Водоотпорен Човек Механички Часовници

DEN 9536.00 12384.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Нуркачот,Светлечки Раце
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Бендот Ширина:
21mm
Бендот Должина:
23.5 cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
РГ-7023
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Rolendo
Случај Дебелина:
11.5 mm
Случај Обликот:
Круг
Lauuch Датум :
2018-1
Движење:
Јапонија Cityzen
боја:
Goden Dile,Додека Dile,Црна Dile
квалитет:
ААА
толпата:
ГОСПОДА,ПОЧИТУВАНИ ПРИСУТНИ, ДАМИ
ПРОДАЖБАТА MODEN:
ФАБРИКАТА QUTLET

Слична стока во категоријата..