• Ново
Forsining 2018 Црна Вистинска Кожа Мода Плоштадот Часовник Мажите Скелет рачни часовници Мажите е Автоматски Водоотпорен Механички Види
zoom_in

Forsining 2018 Црна Вистинска Кожа Мода Плоштадот Часовник Мажите Скелет рачни часовници Мажите е Автоматски Водоотпорен Механички Види

DEN 1439.52

Износот
check Това е достапна


Опис : - Вистинска Кожа бенд ви дава нова класична дефиниција. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - Не ' рѓосувачки челик види случај го прави види повеќе издржливи. - Секојдневно отпорност на вода ( (Withstands дожд и нота на вода, но не се применуваат за туширање, нуркање, нуркањето или вода поврзани со работа). - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 40mm - Дебелина : 14mm - Должина на watch бенд : 24.5 см - Бенд ширина : 22mm - Движење : Авто-ликвидација Механички - Види бенд : Вистинска Кожа - Види случај : Нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1 x Forsining Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

Бренд Име:
FORSINING
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24.5 cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Пол:
Мажи
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Дијаметар:
40mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
GMT1076-8
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
14mm
Случај Обликот:
Плоштад
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници

Слична стока во категоријата..