• Намалена цена
  • Ново
OUYAWEI Домот Мажите се Види Авто Датум Механички рачен часовник на Автоматско Машки Часовник Кожа за на Рака Златна Armband Automatische
zoom_in

OUYAWEI Домот Мажите се Види Авто Датум Механички рачен часовник на Автоматско Машки Часовник Кожа за на Рака Златна Armband Automatische

DEN 1141.00 1630.56

Износот
check Това е достапна


Карактеристики на производот : - 40mm злато на ѕвонење случај со транспарентните назад - висок квалитет на кожа за на рака - минималистички dial кој прозрачна совети и кристал маркери - механичко движење со аналогни display - авто датум функција Пакетот Вклучува : - 1 x Watch - 1 x Упатството - 1 x Подарок Кутија

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Светлечки Раце
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
14.7 mm
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
OUYAWEI
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
HF144
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
40mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
календар:
Авто
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Слична стока во категоријата..