• Ново
2017 Луксузни Часовници Мажите Врвот Бренд Карневал Сина, Сребрена Часовници Мажи Спортски Автоматски Механички Мулти-функција Види Relogio
zoom_in

2017 Луксузни Часовници Мажите Врвот Бренд Карневал Сина, Сребрена Часовници Мажи Спортски Автоматски Механички Мулти-функција Види Relogio

DEN 5828.16

Износот
check Това е достапна


2017 Луксузни Часовници Мажите Врвот Бренд Карневал Сина, Сребрена Часовници Мажи Спортски Автоматски Механички Мулти-функција Види Relogio
CUSTOMER REVIEWS
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена
Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница
1.Динг Висат Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. 2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Фаза На Месечината,Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Светлечки,Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
Карневал
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
Карневалот 026
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22cm
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
табела огледало:
sapphire кристално стакло
РАКА:
361 нерѓосувачки челик рака
види движење:
25 вежба автоматски механички движење
Водоотпорен:
Водоотпорен 30M машки часовници
Види мала игла:
Мали игли може да се прилагоди да работи

Слична стока во категоријата..