• Намалена цена
  • Ново
2018 Патики Чевли Мажите Лето Патики Секојдневен Дише Мрежа Рамен Тренер Chaussure Homme Esportivo Спорт Chuhe Herren Чевли
zoom_in

2018 Патики Чевли Мажите Лето Патики Секојдневен Дише Мрежа Рамен Тренер Chaussure Homme Esportivo Спорт Chuhe Herren Чевли

DEN 1723.00 3312.96

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MEIL
Број На Модел На:
XGQJD5990
Обвивка Материјал:
Mesh
Функција:
Пот-Absorbant,Дише,Светлина,Анти-Мирис
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..