• Намалена цена
  • Ново
2018 нови мажите тренд чевли Европа и сад правец на англиски јазик на учениците со ниски чевли да им помогне на чипка секојдневен чевли
zoom_in

2018 нови мажите тренд чевли Европа и сад правец на англиски јазик на учениците со ниски чевли да им помогне на чипка секојдневен чевли

DEN 951.00 1118.40

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
Mengyusha
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
TPU
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Mesh
Чевли Тип:
Основни
Функција:
Дише,Масажа,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
860
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли

Слична стока во категоријата..