• Намалена цена
  • Ново
MIUBU Британски Стил Мода Гроздобер Тексас Жан Платно Чевли Мажите Високо-топ Обичниот Човек Рамни Чевли Обично Училиште Момче Обувки
zoom_in

MIUBU Британски Стил Мода Гроздобер Тексас Жан Платно Чевли Мажите Високо-топ Обичниот Човек Рамни Чевли Обично Училиште Момче Обувки

DEN 979.00 1152.00

Износот
check Това е достапна


1. 100% Сосема Нов
2 .Боја : проверете на сликата
3.Големина : CN големина 39-44 . Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашите нозе должина мерење навистина одговара на овој чевли (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
4. Пакет : 1 пар нови чевли без кутија
5. Големината можете да изберете е НИ големината, чевли големина ние испрати е означен на еднакви CN големина.
6. Ве молиме изберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина
7. Поради различни екранот и снимање ангел тоа може да биде малку боја разлика од реалниот.

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
MIUBU
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Дише,Масажа,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Платно
Број На Модел На:
платно Тексас чевли
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Пол:
Мажи
Пета Тип:
Станот со
Вулканизирана Чевли:
No
Стил:
Мода Обичните Слободното Време.
боја:
Црна, Темно сина, светло сини чевли
функција 1:
Училиште Момче чевли
Карактеристика 2:
рамни чевли удобни
функција 3:
удобен за возење чевли

Слична стока во категоријата..