• Намалена цена
  • Ново
Англија Стил Мажите Секојдневен Чевли на Вистински Кожни Мокасини за Мажи Дише Круг Пети Плетени Дизајн Фустан Чевли Голема Големина
zoom_in

Англија Стил Мажите Секојдневен Чевли на Вистински Кожни Мокасини за Мажи Дише Круг Пети Плетени Дизајн Фустан Чевли Голема Големина

DEN 1152.00 1771.68

Износот
check Това е достапна


Кога ќе нарачате, ве молиме да обрнете внимание на следниве точки!
За НАС : Ние не чевли бизнис за повеќе од 10 години во Кинескиот Пазар. И ние исто така им помагаме на изворот на други предмети, доколку ви треба. Наша најголема надеж е дека ќе уживате во вашата шопинг искуства во нашата продавница. Тука е и Нашиот Whats App ID : 008615990162450 (Jack) ,ние се надеваме да се обезбедат подобри услуги за секој клиент, ние може да обезбеди dropshipping и целиот сад премногу. Ние сме сега градење на Whats App група која секој клиент може да се добие подобра услуга, или да се дружат со сите делови на светот, или се најде добра можност за Бизнис тука.
Драг пријател , Може да се среќни, здравје и мир, те сакам. Како да се избере правилната големина на :
1, Нашите големината не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина!
2. Големината стандарди од различни земји и различни производители се различни, ногата должина е единствениот критериум за избор на големина.
3. Нога должина не е insole должина, и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално, Во должина > нога должина
4. Ве молиме мерка ногата должина внимателно. Метод се покажа на сликите подолу.
На Пример,Ако вашиот нога должина е 25.2 cm, жени чевли се избере НИ големина 8.5
НИ Големина 6.5 = европската 39, нога должина е 24cm
Љубезно Потсетување : Ако не сте сигурни дека вашата нога должина,ве молиме да се измери вашата нога должина согласност да го следат методи.
УСЛОВИ за користење НА услугите Плаќање : со Кредитна картичка, во реално -време бренд трансфер, офлајн плаќање, Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас . За да ги заштитите вашите интереси, можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : За други земји и региони, Кина пост препорачана пошта е нашата склопот на превозот метод. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Понекогаш тоа може да потрае повеќе дена поради строгите обичај инспекција. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Бренд Име:
XiaGuoCai
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Тип:
Основни
Функција:
Дише
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
g16
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Логистика:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..