• Намалена цена
  • Ново
Бесплатни Shiping Риба Скали Placemat Трпезариска Маса Увеселителен парк Крпа Изолација Кафе Чај Првенство Подлога Кујна Tovaglietta за Табела
zoom_in

Бесплатни Shiping Риба Скали Placemat Трпезариска Маса Увеселителен парк Крпа Изолација Кафе Чај Првенство Подлога Кујна Tovaglietta за Табела

DEN 720.00 959.52

Износот
check Това е достапна


4 ПАРЧИЊА/МНОГУ

Големина:
32x45cm
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Број На Модел На:
Риба Скали Placemat
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Платно
Бренд Име:
EVLIKCOCINA

Слична стока во категоријата..