• Намалена цена
  • Ново
300pcs/многу Нови Пристигнување бамбус Трпезариска Маса Placemats Тенџере Првенство Мат Топлинска Изолација Кујна Додатоци за Декорација Дома
zoom_in

300pcs/многу Нови Пристигнување бамбус Трпезариска Маса Placemats Тенџере Првенство Мат Топлинска Изолација Кујна Додатоци за Декорација Дома

DEN 17328.00 18240.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики : Материјал : бамбус Боја : испрати по случаен избор. Објектот големина : Риба : 15.5* 15.5 cm. Apple : Околу 14*15.5 cm, ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите. Пакетот вклучува : 300 * табела placemat
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

боја:
микс стил
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Традиционален Кинески
Број На Модел На:
LZ1662
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Материјал:
Дрво

Слична стока во категоријата..