• Намалена цена
  • Ново
SHELI лаптоп Плоча За Sony SVF14 DA0GD5MB8E0 A1946132A РЕВ:E за intel i5-3337M процесорот со не-интегрирана графичка картичка
zoom_in

SHELI лаптоп Плоча За Sony SVF14 DA0GD5MB8E0 A1946132A РЕВ:E за intel i5-3337M процесорот со не-интегрирана графичка картичка

DEN 9010.00 9584.64

Износот
check Това е достапна


лаптоп Плоча За Sony SVF14 DA0 GD5 MB8 E0 A1946132 A РЕВ : E за intel i5-3337 M процесорот со не-интегрирана графичка картичка
ние се направи следново заложби за нашите производи :
1. 100% оригинални montherboard и во добра состојба
2. целосно тестирани и работи добро
3. бесплатен превозот во рок од 2 дена преку Хонгконг пост Воздух Mail
4. 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек.
Се надевам дека ќе имате среќен и шарени живот !
Услови :
Вие треба внимателно да ги прочитате на Превозот, Исплати, и се Враќа Политики. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови.
Слика може да не е на вистинскиот објект, тоа е само за референца. Ако не сте сигурни, обратете се.
Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба).
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба.
2· ако ви требаат повеќе компјутери на матични плочи,добредојдовте на истрага нашите продажни за корист цена.
3· Нашите матични плочи не вклучува ПРОЦЕСОРОТ,само одбор
4· стоката се многу префинет,pls потврди дали ќе има технологија за да го инсталирате сами,инаку го направите тоа со професионален инженер
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ , Сите плаќања мора да биде потврден ( на Превозот и бил адреси мора да се совпаѓаат ).
Испорака :
1. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.
2. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
3. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите.

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
HDMI,USB 2.0,USB 3.0,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Број На Модел На:
svf14
Чипсет Производител:
Intel
Форма Фактор:
ATX
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
MHZ
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Состојба:
сите функции се Работи Добро
Целосно Тестирани:
Yes
Дел Број:
A1946132A DA0GD5MB8E0
ПРОЦЕСОРОТ:
I5-3337U

Слична стока во категоријата..