• Ново
Добредојдовте Куче на Вратата Мат Отворен и Затворен Гумени Мат Не-плетени 15.7x23.6 Инчи
zoom_in

Добредојдовте Куче на Вратата Мат Отворен и Затворен Гумени Мат Не-плетени 15.7x23.6 Инчи

DEN 1151.52

Износот
check Това е достапна


Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3/16"(H), 30"(L) x 18"(W)
Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите Слик
Карактеристики :
1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3/16"(H), 30"(L) x 18"(W)
2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка
3) Машина перат,внатре/надвор душеци
4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува
5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност. Со мека, брз-сува,микрофибер површина, мемориска пена перница и пропадна-доказ поддршка
6)Опремени со дупки да висат врз половите Вклучува пластични прстени и пластични завеса куките
Брод Информации :
1.Ве молиме Проверете ја вашата адреса е во можност да ја прими писмо.Обично се Потребни околу 14-35 дена. Некои земји ќе потрае повеќе од 35 дена
2.Обично Ние Брод цел од страна на E Пакет ,За Нас Земја, Тоа само ќе трае околу 2 недели .Било да се збуни, pls ве молиме Контактирајте со НАС,Ви Благодариме.
Повратни информации :
1.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со објектот.
2.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,Па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Големина:
23x15 Inch, 18x30 Inch
Шаблон Тип:
Цврста
Примена:
1
Материјал:
100% Полиестер
Спецификација:
1
Возрасна Група:
Возрасни лица
Функција:
Против Пролизгување
Шема:
Печатени
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Примена:
Ходникот
Број На Модел На:
1
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
DINGJI
Употреба:
Отворено
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
Печатени
23x15 Инчен:
23x15 Инчен
18x30 Инчен:
18x30 Инчен

Слична стока во категоријата..