• Намалена цена
  • Ново
COAAP 4PK Компатибилни, мастило касети За Epson T1301 T1302 T1303 T1304
zoom_in

COAAP 4PK Компатибилни, мастило касети За Epson T1301 T1302 T1303 T1304

DEN 583.00 633.60

Износот
check Това е достапна


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T1301 BK
Црна
1
33 ML
T1302 C
Синозелена
1
15.8 ML
T1303 M
Магента
1
15.8 ML
T1304 Y
Жолта
1
15.8 ML
Компатибилен EPSON T1301-T1304 мастило касети
Printer model :
За Перо SX525 WD SX535 WD
За Перо SX620 FW BX925 FW
За Канцеларија B42 WD BX525 WD BX535 WD
За Канцеларија BX625 FWD BX630 FW BX635 FWD
За Канцеларија BX925 FWD BX935 FWD
За работна Сила WF-7015 WF-7515 WF-7525
За работна Сила 3010 DW 3520 DWF
За работна Сила 3530 DTWF 3540 DTWF
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.
Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T2971 BK
Црна
2
18ml
T2962 C
Синозелена
1
18ml
T2963 M
Магента
1
18ml
T2964 Y
Жолта
1
18ml
Компатибилен EPSON 29 XL T2971 T2962-2964 касети
Изразување Дома : XP231 XP431 XP241
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T1301 T1302 T1303 T1304
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
За Перо SX525WD SX535WD :
За Перо SX620FW BX925FW
За Канцеларија B42WD BX525WD BX535WD:
За Канцеларија BX625FWD BX630FW BX635FWD
За Канцеларија BX925FWD BX935FWD:
За работна Сила WF-7015 WF-7515 WF-7525
За работна Сила 3010DW 3520DWF:
За работна Сила 3530DTWF 3540DTWF

Слична стока во категоријата..