• Ново
Comnon Железнички Гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Електромагнетниот SCV Вентил За ЛЕБДИ JMC 2.8 D 0928400728 0 928 400 728
zoom_in

Comnon Железнички Гориво Пумпа Регулаторот Премерување Контрола Електромагнетниот SCV Вентил За ЛЕБДИ JMC 2.8 D 0928400728 0 928 400 728

DEN 960.00

Износот
check Това е достапна


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !
W ar ranty : Да
Оем : 0928400728
Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)
Карактеристики & Придобивки : Висок квалитет!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на AIKAEN , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Осветленост Дел Број:
0928400728
Поставување на Возило:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Производителот Дел Број:
0928400728
Објектот Должина:
7.1
Објектот Ширина:
5.2
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
AIKAEN
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
Премерување Контрола Електромагнетниот Вентил
Објектот Тежина:
0.26kg
Другиот Дел Број:
0928400
Објектот Висина:
5.2

Слична стока во категоријата..