• Намалена цена
  • Ново
Нови 15830-RBB-003 15830RBB003 VVT Масло Променлива Времето Електромагнетниот за Хонда Civia CR-V RSX Договор
zoom_in

Нови 15830-RBB-003 15830RBB003 VVT Масло Променлива Времето Електромагнетниот за Хонда Civia CR-V RSX Договор

DEN 912.00 960.00

Износот
check Това е достапна


Опис :
Дел Број : 15830-RBB-003 15830 RBB003 се Вклопуваат во Автомобил За : 2013-2015 Акура ILX База 4 Cyl 2.4 L 2013-2015 Акура ILX Динамичен 4 Cyl 2.4 L 2012 Акура TSX A-Spec 4 Cyl 2.4 L 2011-2013 Акура TSX База 4 Cyl 2.4 L 144 CID 2010-2014 Акура TSX База 4 Cyl 2.4 L 2013-2014 Акура TSX Премиум 4 Cyl 2.4 L 2012-2014 Акура TSX специјално Издание 4 Cyl 2.4 L 2013-2014 Акура TSX Техника 4 Cyl 2.4 L 2006-2011 Хонда Граѓански Si 4 Cyl 2.0 L 122 CID 2012-2015 Хонда Граѓански Si 4 Cyl 2.4 L 146 CID 2012-2015 Хонда Граѓански Si 4 Cyl 2.4 L 2005-2006 Хонда CR-V ЕКС 4 Cyl 2.4 L 144 CID 2005-2006 Хонда CR-V ЕКС 4 Cyl 2.4 L 2005-2006 Хонда CR-V LX 4 Cyl 2.4 L 144 CID 2005-2006 Хонда CR-V LX 4 Cyl 2.4 L

Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
Масло Контрола Вентил Електромагнетниот
Објектот Должина:
10
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Производителот Дел Број:
15830-RBB-003 15830RBB003
Објектот Тежина:
0.221
Бренд Име:
WANATOP
Хонда Модел:
Граѓански
Објектот Ширина:
10
Осветленост Дел Број:
15830-RBB-003 15830RBB003
Другиот Дел Број:
15830-RBB-003 15830RBB003
Граѓанско-Година:
До 2015
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Висина:
10

Слична стока во категоријата..