• Ново
Coolant Сензор на Температура за Граѓанско 2004-2008 Спогодба CR-V Акура MDX RSX Пилот Ridgeline TX97
zoom_in

Coolant Сензор на Температура за Граѓанско 2004-2008 Спогодба CR-V Акура MDX RSX Пилот Ridgeline TX97

DEN 240.00

Износот
check Това е достапна

Опис на производот
Возилото Апликации
за Акура MDX 2003-2006
за Акура РЛ 2005-2008 година
за Акура RSX 2002-2006
за Акура TL 2004-2006
за Акура TSX 2004-2008
за Спогодба 2003-2004
за Спогодба 2005-2007 2.4
за Спогодба 2005-2007 3
за CR-V 2002-2006
за Граѓански 2002-2010 2
за Елемент 2003-2009
за Елемент 2010 2.4
за Одисеја 2006
за Пилот 2005-2006
за Ridgeline 2006-2008

Големина:
2.4 x 0.4 x 0.4 inches
Спогодба-Година:
2007,2003,2006,2005,2004
Хонда Модел:
Спогодба
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Број На Модел На:
TX97
Бренд Име:
ВО РЕД МОТОРНИ
Состојба:
Нови
ОЕМ Дел Број:
TX97, 5S1529, WT5068, 71-2580,TS10153, TS5618, TX97 TS10153 1580811

Слична стока во категоријата..