• Намалена цена
  • Ново
SUROM Бренд за Мажи на Лето Отворено Чевли 2018 Нов Дизајнер Плажа Сандали Унисекс Неутрален Станови Дише Мода Обичните Слајдови
zoom_in

SUROM Бренд за Мажи на Лето Отворено Чевли 2018 Нов Дизајнер Плажа Сандали Унисекс Неутрален Станови Дише Мода Обичните Слајдови

DEN 1205.00 2363.04

Износот
check Това е достапна


SUROM Бренд за Мажи на Лето Отворено Чевли 2018 Нов Дизајнер Плажа Сандали Унисекс Неутрален Дише Мода Обичните Слајдови Машки
Важни Информации :
Pls изберете чевли големина се однесуваат на НОГАТА ДОЛЖИНА .
Нога должина не е insole должина.
Нога должина не е outsole должина.
Нога должина
НИ големина 5 = ЕВРА големина 35 = Нога Должина 22.5 cm
НИ големина 5.5 = ЕВРА големина 36 = Нога Должина 23 см
НИ големина 6 = ЕВРА големина 37 = Нога Должина 23.5 cm
НИ големина 6.5 = ЕВРА големина 38 = Нога Должина од 24 см
НИ големина 7 = ЕВРА големина 39 = Нога Должина 24.5 cm
НИ големина 7.5 = ЕВРА големина 40 = Нога Должина 25 см
НИ size 8 = ЕВРА големина 41 = Нога Должина беа 25,5 см
НИ големина 8.5 = ЕВРА големина 42 = Нога Должина 26 см
НИ големина 9 = ЕВРА големина 43 = Нога Должина 26.5 cm
НИ големина 9.5 = ЕВРА големина 44 = Нога Должина 27 см
SUROM е Хонгконг Hui Rui Група Корпорација бренд е посветен на одлуки премиум обувки. Производителот лоцира во Jinjiang city, Fujian провинција, која е Кина е најголемата производство база на чевли. Ние секогаш се придржуваат до дизајнот филозофија на удобност и модата, изберете материјал од висок квалитет, и со помош на врвни технологии да се направи чевли.
Ние имаме професионална и заврши индустрија снабдување, вклучувајќи и развој на производот, сопствена фабрика, маркетинг, складирање логистика, сервис и така натаму. Многу конкурентни цени, супериорен квалитет и добра услуга на клиентите се нашиот претпријатие вери, кои се главните причини што производи се широко признати од страна на многу клиенти.
Компанијата започна e-commerce бизнис во јуни 2012 година. збирот на бизнис за онлајн продажба има повеќе од $15 милиони долари во 2016 година.
Купувачот Известување
За да се обезбеди чевли не се деформирани и не се оштетени од притисне, и на сите наши чевли ќе бидат пакет со една гумени кеса за да го замените "кутија за чевли", Ако сепак сакате кутија, ве молиме оставете пораки до нас.
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, Qiwi, Western Union, Маестро Дебитна, Web Money и Банкарски трансфер.
Ако ви се исполнат некои проблеми кога плаќаат сметката, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Испорака
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.
Кога ќе одберете бесплатен превозот курир, ние ќе го избере подобар курирска компанија според друга држава, ако имате плаќа пари за превозот, ние ќе го следат вашиот избор на курир за да брод.
Враќање & Наплата
1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, можете да разменувате објекти, или да побара наплата полн со пари, но купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
SUROM
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Повод:
Повик
Број На Модел На:
S1731
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Стил:
Неутрален
Моден Елемент:
Тока
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Машки Krasovki
За:
Мажите Sandalias
Сезоната:
Лето
Употреба:
лето слајдови
неутрални сандали:
мажите и жените сандали

Слична стока во категоријата..