• Ново
Пневматски џек LB-C 3T бела воздушен притисок авто џек инструмент на возила одржување и поправка 1pc
zoom_in

Пневматски џек LB-C 3T бела воздушен притисок авто џек инструмент на возила одржување и поправка 1pc

DEN 7968.00

Износот
check Това е достапна


Пневматски џек LB-C 3 T бела воздушен притисок авто џек инструмент на возило
одржување и поправка 1pc
Сликата покажува :
Опис :
Модел : LB-C тип
Кревање сила : 3 T
Димензии : 500 * 260 * 150mm
Tuo висок опсег : 135-410mm
Вкупна маса : 19kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Број На Модел На:
LB-В
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FL1690
Кревање Сила:
3T
Димензии:
500 * 260 * 150mm
Tuo висок опсег:
135-410mm
Вкупна маса:
19kg

Слична стока во категоријата..