• Намалена цена
  • Ново
Силика гел мали пети корекција уред, опашка прст болка заштита ракав палец, мали нога палецот ракав
zoom_in

Силика гел мали пети корекција уред, опашка прст болка заштита ракав палец, мали нога палецот ракав

DEN 346.00 864.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Композитен Материјал
Бренд Име:
KANGZHU
Примена:
Нога

Слична стока во категоријата..