• Намалена цена
  • Ново
ZRLOWR 12ml Ментол Balm Освежување Олеснување Главоболка Масло Ревматизам Абдоминална Болка
zoom_in

ZRLOWR 12ml Ментол Balm Освежување Олеснување Главоболка Масло Ревматизам Абдоминална Болка

DEN 138.00 172.80

Износот
check Това е достапна

ZRLOWR 12ml Ментол Balm Освежување Олеснување Главоболка Масло Ревматизам Болка Стомачни Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Третман : Инфлуенца, кашлица, rheum, главоболка, изгореници, ладно, патување вртоглавица, гадење, абдоминална болка, воспаление, болка во мускулите и зглобовите поврзани со backache, инсекти каснувања Ревматизам. Активни состојки : Ментол : 2.52 гр/Еукалиптус, масло : 0.72 ml/Пеперминт масло : 0.36 ml/Camphor : 0.36 гр/Карамфил масло : 0.24 ml/Метил салицилат : 2.16 гр
Предупредување : За надворешна употреба само. Не користите за детето. Да се чува вон дофат на деца. Внимателно прочитајте го упатството пред да се користат. Чување на ладно и суво место. Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Освежување Масло(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
ZLROWR
Број На Модел На:
K1KB0091
Материјал:
Види содржината
Тип На Објект:
болка во гипс
боја:
Зелена,како слика се прикажани
Висина:
5.5 cm/3.35(приближно)
Истекот:
3 години од производство датум
Количина:
1 buc

Слична стока во категоријата..