• Намалена цена
  • Ново
2 парчиња Слабеење на Телесната Тежина Мода Жените Нога Нега Алатка Силикони Магнетни Масажа Нога Пети Прстен се Задржи се Вклопуваат Нога Massager C093
zoom_in

2 парчиња Слабеење на Телесната Тежина Мода Жените Нога Нега Алатка Силикони Магнетни Масажа Нога Пети Прстен се Задржи се Вклопуваат Нога Massager C093

DEN 32.00 39.36

Износот
check Това е достапна


Напомена :
Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи , ќе најдете вие треба да се обрне на товар. Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.
-
Голема Топла Продажба!!!!
Пакет :
2 парчиња=1 Pari × Пети Прстени
Сосема нов и пакуваат.
Слабеење Здравје Силикон Магнетни Нога Масажа Пети Прстен.
1100 магнетни Gaussian скала за да го стимулираат стапалото масажа Намалување на масти на телото.
Зголеми вашиот метаболизам, на тој начин помагајќи во губење на тежината.
Масажа на нозете.
Подобрување на циркулацијата на крвта.
Прстените се меки и удобни за носење и се практично невидливи.
Материјал : Транспарентна медицински силикони / магнет
Боја : Бела
Магнетна сила : 1100 Гаус
Број на магнети : 2 (1 по прстен)
Дијаметар на секој прстен : 25мм/0.985"
Ширина на секој прстен : 13mm/0.51"
Инструкции :
1. се носи на нозете на средината пети и пети храна
2. пети прстен проектирање кон внатрешниот дел, носи пети и средината пети храна
Мерки на претпазливост :
1, дали да се оди или не, додека не прсти чудно чувство, секогаш можете да го носат;
2, ако употребата на конгестија, болки или чешање и други чудни чувства, ве молиме престане да го користи; 3, далеку од гас оган;
4, во место подалеку од деца;
5, ако пети прстен се поставува на боја, а не на квалитетот на производот проблеми, ефектот е уште истата;
6, со топла вода или неутрален детергент за чистење;
7, сушени ве молиме да се спаси. Јапонија Име на Производ : магијата пети прстен Опис на Производот : поставување на палецот и пети одење, телесна тежина
природно ќе бидете во можност да се соберат навнатре, ефикасно активностите на телото не е лесно да се вежба мускулите и подобрување на
човековите мускулите доделување! Употреба : Toe прстени поставена во прстите на палецот, обезбеди diskette на средината пети (референца пакет дијаграм).
Како да го користите :
Носат прстени на 2 големи прсти. Бидете сигурни дека магнетите се поставени под пети и во средината.
Можете да одите за вашата дневна рутина додека прстени работа на слабеење на вас долу.
Тајната лежи во 2 парчиња од магнети кои може да емитираат 1,100 Гаус е магнетна сила за да се стимулира акупунктура поени.
Ова ќе го активира оние области кои се обично не се користи при пешачење, а, исто така, помага да се подобри доделување на мускулите.
Мие со млака вода и благ детергент.
W armly совети на Царинење и даночни : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Бренд Име:
Promifun
Примена:
Нога
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
C093
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Тип:
Магнетни Пети Прстен
НЕТО-WT.:
100%
Број На Модел На:
C093
Пакет:
2 компјутери
Сертификат:
CE BV TUV GMP
Место на Потекло:
Кина Копното
Тежина На Пакет:
10g
Големина:
Diameter 2.5cm
масажа:
губење на тежината

Слична стока во категоријата..