• Ново
Магнет Терапија Задебелување Aspirating Вакуум Cupping Медицински Лименки Масажа На Телото Релаксација Комплет За Ублажување На Болка Домашна Употреба Масажа Алатка
zoom_in

Магнет Терапија Задебелување Aspirating Вакуум Cupping Медицински Лименки Масажа На Телото Релаксација Комплет За Ублажување На Болка Домашна Употреба Масажа Алатка

DEN 1003.20

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
Материјал : Смола
Висина : 5.9-7.5 cm
Внатрешниот отвор со дијаметар : 2.2-5.8 cm
Пакет листата : 12pcs, 1 воздух exhauster

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Примена:
Телото
Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
cupping
Материјал:
Смола
мускулите massager:
Заедничка Масажа
Ублажување на болката:
вакуум cupping
cupping терапија:
третман
Масажа на телото:
cupping
cupping првенство:
Cupping тенџере

Слична стока во категоријата..