• Ново
Топла Бренд Тркала Цвет Плоштадот Имитира Свила Шамија Печатени За Дами Жените Марами Полиестер Shawl Hijab Foulard bufandas
zoom_in

Топла Бренд Тркала Цвет Плоштадот Имитира Свила Шамија Печатени За Дами Жените Марами Полиестер Shawl Hijab Foulard bufandas

DEN 143.52

Износот
check Това е достапна


Трговско Име : 90cm*90cm имитира свила голем плоштад шамија
Материјал : 100% Полиестер
Ткаенина Тип : Имитира Свила (не е 100% чиста свила, pls забелешка)
Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

Големина:
90 X 90 CM
Тип На Објект:
Марами
Марами Должина:
80см-100cm
Материјал:
Свила,Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
45465864
Бренд Име:
kuayanzhenzhi

Слична стока во категоријата..