• Намалена цена
  • Ново
SC11 Зима Жените Faux Кашмир Шамија Двојно Двострано Мода се Згусне Топло Pashmina Кејп Фокс Печатени Долго Shawl Дами 2017
zoom_in

SC11 Зима Жените Faux Кашмир Шамија Двојно Двострано Мода се Згусне Топло Pashmina Кејп Фокс Печатени Долго Shawl Дами 2017

DEN 420.00 560.64

Износот
check Това е достапна


SC11 Зима Жените Faux Кашмир Шамија Двојно Двострано Мода се Згусне Топло Pashmina Кејп Фокс Печатени Долго Shawl Дами 2017
Faux Кашмир
Големина : 60*190cm
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок за вашата следна цел.
3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3-4 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
1. Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Ние сме фабрика директно, со најдобра цена & висок квалитет и брзо производство. Намалувањето и на Големо се прифатливи,Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да оставите порака, ова е потребно за да го изразат испорака.
За Русија Пријател и Украина Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)кога ќе плаќање
1. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
2. Ние би можеле да го испратите производот слики откако ќе плаќање.
3. Ние секогаш брод пакетот за вас, без мало кутија,pls погледне внимателно пред да ставање ред и правење на плаќање.
4.Ние поддршка Dropship и трговија на Големо
Ако имате било какви прашања во врска со производите големина, цена и shippng такса, pls се чувствуваат слободно да conatct нас, наместо на отворањето спор или остави негативни повратни информации.Ви благодарам многу!

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SC11
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Pashmina
Шаблон Тип:
Животните
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
qingxiang
Материјал:
Faux Кашмир

Слична стока во категоријата..