• Ново
2017 Жените Гроздобер Цвет Шема Tassel Шамија Флорални Лист Печати Марами Shawls Обвива Hijabs 3 Бои 10pcs/многу
zoom_in

2017 Жените Гроздобер Цвет Шема Tassel Шамија Флорални Лист Печати Марами Shawls Обвива Hijabs 3 Бои 10pcs/многу

DEN 2040.00

Износот
check Това е достапна


2017 Нова Мода лист tassel шамија
големина : 180*100cm
материјал : viscose
минимална количина : 10pcs секоја боја,
боја : 3 боја, u може да изберете боја од бојата на табелата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
GH-198
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
IFIIIRISI
Материјал:
Полиестер
боја:
3 боја
Големина:
180*100cm
Материјал:
Viscose
suitbale сезона:
лето есен зима пролет

Слична стока во категоријата..