• Намалена цена
  • Ново
Топла Продажба Жените Зима Крзнени Шалови Рачно Изработени Вистински Рекс Зајакот Крзно Шамија Заврши Природно Крзно Shawls Зима
zoom_in

Топла Продажба Жените Зима Крзнени Шалови Рачно Изработени Вистински Рекс Зајакот Крзно Шамија Заврши Природно Крзно Shawls Зима

DEN 854.00 1423.68

Износот
check Това е достапна


Внимание :
1, ве Молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.Бидејќи ознака големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис големина, како оние што се за Chines e,Ние сме една или две димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.Така pls изберете поголема големина.
2, Како и различни компјутери екранот боите различно, бојата на реалниот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.Ви посакувам среќен шопинг!d
Трговија на големо ве молиме контактирајте го нашиот продажен менаџер, со порака директно.
Големината е CN големина, таа е помала од велика БРИТАНИЈА големина.
Производ Deatails :
Точка Бр.
Материјал : Природни рекс зајакот крзно и fox крзно
должина : 93*12cm

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Должина:
60см-80см
Бренд Име:
HARPPIHOP
Материјал:
Крзно,Полиестер,Микрофибер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
hl01
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни

Слична стока во категоријата..