• Ново
Marte&Joven Акрилик Мешавини Мека Класичен Plaid Шамија Tippet за Жените се Згусне Топло Имитација Кашмир Долга Зима Shawls Pashmina
zoom_in

Marte&Joven Акрилик Мешавини Мека Класичен Plaid Шамија Tippet за Жените се Згусне Топло Имитација Кашмир Долга Зима Shawls Pashmina

DEN 1238.40

Износот
check Това е достапна


Marte&Joven Акрилик Мешавини Мека Класичен Plaid Шамија Tippet за Жените се Згусне Топло Имитација Кашмир Долга Зима Shawls Pashmina
>> Предмет : Марами&Обвива
>> Материјал : Акрилик
>> Боја : Беж/Црна/Сива/Розова/Сино
>> Големина : 200cm * 65cm
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во време по вашата нарачка е submmited.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред блиски, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство!
Враќање & Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодариме за вашето доаѓање, имајте пријатен ден!

Големина:
200cmX65cm
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
wj96
Бренд Име:
Marte&Joven
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни

Слична стока во категоријата..