• Ново
2018 Мода Геометрија Печати Tassel Шамија Shawl Долго Rhombus Памук Voil Заврши Hijab промет на Големо со 10pcs/многу Бесплатен Превозот
zoom_in

2018 Мода Геометрија Печати Tassel Шамија Shawl Долго Rhombus Памук Voil Заврши Hijab промет на Големо со 10pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 2107.20

Износот
check Това е достапна


2018 Нова Мода геометрија печати tassel шамија
големина : 180*90cm
материјал : viscose
минимална количина : 10pcs секоја боја,
боја : една боја

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Геометриски
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
IFIIIRISI
Број На Модел На:
BBY-w
боја:
една боја
Големина:
180*90cm
Материјал:
Viscose
suitbale сезона:
лето есен зима пролет

Слична стока во категоријата..