• Намалена цена
  • Ново
ZXZ 10pcs/многу Виножито Ресни Мулти-Боја рачно изработени Плетенка јаже Тема Пријателство Нараквици Глуждот Накит за Подарок
zoom_in

ZXZ 10pcs/многу Виножито Ресни Мулти-Боја рачно изработени Плетенка јаже Тема Пријателство Нараквици Глуждот Накит за Подарок

DEN 204.00 239.52

Износот
check Това е достапна


ZXZ 10pcs/многу Виножито Ресни Мулти-Боја рачно изработени Плетенка јаже Тема Пријателство Нараквици Глуждот Накит за Подарок
Количина : 10pcs
Боја : Мешани ( случајно го испрати )
Материјали : Свила Кабелот & Faux Jade Монистра
Големина : 6mm ширина (прибл. 1/4" ) , Прилагодливи 6 инчи должина
Објектот Condtion : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZXZ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
Нараквици
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Памук
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Метали Тип:
Никој
боја:
мешани
хривнија големина:
6 инчи Прилагодливи
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов

Слична стока во категоријата..