• Намалена цена
  • Ново
ZG Романтична Гроздобер Нараквици За Жените Срце Pendant Нараквици со кристално Shambhala Монистра Одговара Пан Нараквици Накит
zoom_in

ZG Романтична Гроздобер Нараквици За Жените Срце Pendant Нараквици со кристално Shambhala Монистра Одговара Пан Нараквици Накит

DEN 131.00 153.60

Износот
check Това е достапна


1. Било какви прашања за превозот, ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори ПОБРЗО. 2.Dropshipping е добро прифатени. Ние сме отворени премногу сето ова вид на selllers. Попуст ќе бидат понудени ако количината е извонреден. 3.Custome дизајни се добредојдени. Како фабрика, ние може да се направи прилагодено нарачки започнете со мали MOQ. 4.Најчесто нарачки ќе бидат испратени во 2 дена. Купувачот ќе биде кажано ако предмети е надвор од акциите. 5.Вашите 5 ѕвезда повратни информации ќе бидат високо ценети. Тоа е најважниот дел за нас. Ве молиме дозволете ни да знам дали постои било каков проблем на вашиот пакет. Нашиот тим ќе се справи со тоа брзо и направи нешто за доброто на купувачот.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Предиво
Бренд Име:
zg
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Магнет
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Број На Модел На:
002
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
--
is_customized:
Yes
Должина:
19CM
Стил:
Чешка
Тежина:
22g

Слична стока во категоријата..