• Намалена цена
  • Ново
Долго Бургундија Мајката На Невестата Фустани Со Pleated Tulle Корсет А-линија Душо Исклучување Рамо Партија Фустани Домот CM079
zoom_in

Долго Бургундија Мајката На Невестата Фустани Со Pleated Tulle Корсет А-линија Душо Исклучување Рамо Партија Фустани Домот CM079

DEN 6202.00 6528.00

Износот
check Това е достапна


1. Ве молиме контактирајте со нас откако ќе поставите цел . ние ќе ви испратиме боја шема и да го потврди големина со вас .
2. ако вашата големина е повеќе од НАС големина 16 , ве молиме додадете 20 долари екстра .
3. Било какви промени за фустан, ве молиме да плаќаат екстра .
Долго Бургундија Мајката На Невестата Фустани Со Pleated Tulle Корсет А-линија Душо Исклучување Рамо Партија Фустани Домот CM079
Ако ви треба сопствени направени,ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил,а потоа да ја напишете на
мерење детали во забелешка кутија :
1.Биста =___cm
2.Половината =___cm
3.Колковите =___cm
4.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
5.Рамо width=___cm
6.Висина без високи потпетици=___cm
7.Рамо до Половината=___cm
8.Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја)
9.Денот треба фустан
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу
е само водич.
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да
контактирајте не директно.
Кина Пост : Обично тоа ќе трае 30 до 60 дена,(Бразил ќе трае 30 до 90 дена);
e Packet : Само за НАС, тоа ќе трае од 15 до 30 дена;
DHL : за Да се САД,Канада,Мексико ,тоа ќе зема 3 до 5 дена;во други земји,тоа ќе трае 7 до 10 денови;(освен Бразил)
EMS : во Русија,таа ќе трае од 15 до 20 денови;за да Бразил ќе трае од 15 до 30 дена;
Aramex : Обично тоа ќе трае 7 до 10 денови.
Сите превозот време ние рече само според нашите работно искуство,може да постојат неколку дена разлика.
Па ние може да ви го гарантира времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е
што се истражува.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки.но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки .се надевам на купувачот
може да се разбере ,ви благодариме!
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Декорација:
Џебови,Pleat
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
CM079
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Sunzeus

Слична стока во категоријата..