• Намалена цена
  • Ново
Alexzendra Бургундија Chiffon Едноставна Долго Мајка на Невестата Фустан за Свадбата Еден Рамо Едноставна Долги Вечерни Фустани
zoom_in

Alexzendra Бургундија Chiffon Едноставна Долго Мајка на Невестата Фустан за Свадбата Еден Рамо Едноставна Долги Вечерни Фустани

DEN 4423.00 4656.00

Износот
check Това е достапна


Боја шема
Мерење
1. Биста = инчи или сантиметри
2. Половината =
3. Колковите =
4. Брадавица да брадавица =
5. Рамо до рамо =
6. Рамо до биста =
7. Надворешниот Нога = (од половината на подот со вашата свадба чевлите)
8. Рамо до подот=
9. Висина =
10. Armseye =
11. Арм должина=
12. Bicep =
Вашиот фустан ќе се прави за вас по уплатата.
Превозот од DHL, UPS-от, EMS, ТНТ
Изработка време е :
Свадба се облекуваат : 15-20 дена.
Друга облека : 12-15 работни дена.
Свадба додатоци : 3-5 дена.
Превозот време : 3-10 дена.
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.
За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена.
Повратни информации :
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас, и дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ви благодарам многу.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Декорација:
Sequined,Pleat
Број На Модел На:
F18344
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Alexzendra
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
едноставна
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија

Слична стока во категоријата..