• Намалена цена
  • Ново
HIPFANDI Мажите св Sik Свила Kanye West Sik Свила Мажите Обичниот Хип Хоп Нерегуларни Криви Полите маици со Кратки Ракави Црно Бела сива
zoom_in

HIPFANDI Мажите св Sik Свила Kanye West Sik Свила Мажите Обичниот Хип Хоп Нерегуларни Криви Полите маици со Кратки Ракави Црно Бела сива

DEN 806.00 1151.52

Износот
check Това е достапна


Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
HIPFANDI
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Големина:
M L XL XXL
Стил:
Хип-хоп стил
боја:
црна, бела
Клучни зборови:
Longline Т кошули за Мажи

Слична стока во категоријата..