• Намалена цена
  • Ново
Макс Лулу Лето 2018 Луксузни Корејски Девојки Маскирна Streetwear Женска Преголеми Т Маици Памучни Harajuku Жена Дупки Панк Tshirt
zoom_in

Макс Лулу Лето 2018 Луксузни Корејски Девојки Маскирна Streetwear Женска Преголеми Т Маици Памучни Harajuku Жена Дупки Панк Tshirt

DEN 1338.00 1574.40

Износот
check Това е достапна


Луксузна Дупки Дизајн Преголеми Панк Т Кошула
големина(cm)
една големина : пад рамо, биста 148, ракав 19, должината 77

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Lycra,Памук
Јака:
О Деколте
Стил:
Streetwear
Бренд Име:
Макс LuLu
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
89090
Декорација:
дупка
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Маскирна
Година:
2018
Сезоната:
Пролет лето Есен
дизајн:
Корејската
Големина:
One Size

Слична стока во категоријата..