• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Miyake пати Лабава мода уникатен лилјак ракав дизајн долг ракав стојат деколте, T-shirt чиста боја ВО ПАРК
zoom_in

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Miyake пати Лабава мода уникатен лилјак ракав дизајн долг ракав стојат деколте, T-shirt чиста боја ВО ПАРК

DEN 3499.20

Износот
check Това е достапна


добредојдовте во продавница
Конкурентна Цена, Прв Клиент
Можете да се меша сите , боја, големина и така натаму. Имаме повеќе ,
повеќе модели, повеќе боја во акции,
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.
Јас сум посветен да донесе радост,
безбедно и топ - производи за вас.
Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил,
супериорен но поевтина цена, цело време.
Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални
барања сакате,
и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прв
време,
ние работиме; следниот пат,
ние станат пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Многу купувачот се каже дека тие се многу многу убава Боја
Јас ќе ви даде добра цена!!
ДОГОВОРОТ МЕНЕ Ако имате проблем,
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА СЕКОЈДНЕВИЕТО!
Miyake господар еднаш рекол : Што најмногу им е потребно на луѓето не е облека, тие треба да бидат внимателни во врска, но облеката што може да се носат и се носат. Најголемата предност е да се пробие на ограничување на големината го издржат сила, постојана светлина навремено, Без разлика дали ќе патува или обично, не се мачи. Што ќе се носат, на авионот пред рака стуткани во еден куфер, може да се излезе. Лицето кое го сака, го сака тоа "е, исто така, idle" нема строги правила на облекување, кој е да се биде во можност да одат на вечера, на елегантен фустан — во високо-ниво на социјални случаи, Кога луѓето се исполнат, тоа ќе биде голема воздишка, о, имате три убави огради од куќата! Неограничено проширување на поклопецот е на три куќа етикета, највисок степен на признавање на класичните елементи на модата!!!
ДИМЕНЗИИ : ДОЛЖИНА 57 CM,БИСТА НА 120-132 CM, РАМО РАКАВ 66 CM.(Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на нормалниот опсег.)
Ние сме во моментов, специјализирани во Азија fashion & додатоци. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Внимание
Облека Спецификите
1 : Како различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.
Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Ви благодариме за вашето разбирање.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Број На Модел На:
D8194
Јака:
Стенд
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден

Слична стока во категоријата..