• Намалена цена
  • Ново
Нова Маскирна Печати Кратко Sleeve Момчиња Т кошула Улица Правец на корејски Стил Мода Памук Момчиња Tshirt Активни Краток Кул Момчиња Блузи
zoom_in

Нова Маскирна Печати Кратко Sleeve Момчиња Т кошула Улица Правец на корејски Стил Мода Памук Момчиња Tshirt Активни Краток Кул Момчиња Блузи

DEN 292.00 360.00

Износот
check Това е достапна


Дете НИ Големина:
4T, 6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Бренд Име:
Gaueey
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
ry0310
Стил:
Европски и Американски Стил
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Место на Потекло:
Кина
време на испорака:
во рок од 5 дена
Погоден Сезона:
Лето
боја:
црно;бела
Тежина:
About 180g
Возраст:
4T;6T;8T;10T;12T;14T
Продажба:
Мало И Трговија На Големо
Повод:
Патување;Секојдневно Носење
Е Прилагодена:
No
Вистински Примерок:
Yes

Слична стока во категоријата..