• Намалена цена
  • Ново
Студент на Дното Кошула О-вратот Долг Ракав Цврст Црно Бела Лабава Секојдневен Tees маици Жените Памук Пролет Т-маица RE0436
zoom_in

Студент на Дното Кошула О-вратот Долг Ракав Цврст Црно Бела Лабава Секојдневен Tees маици Жените Памук Пролет Т-маица RE0436

DEN 663.00 1250.88

Износот
check Това е достапна


Студент на Дното Кошула О-вратот Долг Ракав Цврст Црно Бела Лабава Секојдневен Tees маици Жените Памук Пролет Т-маица RE0436
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип 120 67 40

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук,Микрофибер
Број На Модел На:
RE0436
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
MLUOLANC
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..