• Намалена цена
  • Ново
Група Г Англија Тунис Белгија Панама на светскиот куп смешни Т кошула ЖЕНИТЕ лето нова бела tshirt femme топла продажба на победниците на т-маица
zoom_in

Група Г Англија Тунис Белгија Панама на светскиот куп смешни Т кошула ЖЕНИТЕ лето нова бела tshirt femme топла продажба на победниците на т-маица

DEN 345.00 703.68

Износот
check Това е достапна


Почитувани купувачи,Добредојдовте , ПРВО ЧИТАЊЕ ве МОЛИМЕ
1. Нашите маици се Азиските големина .
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина .
Секогаш можете да ме контактирате во било кое време.
2. Производ параметри е Точно опишани
3. Сите маици се Сублимација трансфер печатење,Без лепак чувство, без пукнатини, отпорност на миење,не ќе падне
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Рамо Градите Должина на Ракав S 36 80 56 13 M 37 84 58 13 L 38 88 60 13 XL 39 92 62 14 XXL 40 96 63 14

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
JollyPeach
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
кориснички
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Сезоната:
Сите Сезони

Слична стока во категоријата..