• Намалена цена
  • Ново
наопаку Јура значка дизајн т кошула мажите jollypeach сосема нов белата случајни плус големина tshirt homme чудни работи T-Shirt
zoom_in

наопаку Јура значка дизајн т кошула мажите jollypeach сосема нов белата случајни плус големина tshirt homme чудни работи T-Shirt

DEN 377.00 753.12

Износот
check Това е достапна


1. Нашите маици се Азиските големина .
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина . начинот на како да го изберат правото големина на екранот во подолу.
Секогаш можете да ме контактирате во било кое време. Причина за време разлика,ако не можам да ви одговори веднаш,јас ќе одговори на вашата порака, кога јас работам.
2. Производ параметри е Точно опишани.
3. Т-маици се Сублимација трансфер печатење,Без лепак покривање на т-маица, без пукнатини, отпорност на миење,не ќе падне
4.Прогласување вистински информации до царинските неисполнување на обврските на царинските без посебно барање.
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Мерење Во CM Рамо Градите Должина на Ракав S 43 92 65 16 M 44 96 66 17 L 46 100 68 18 XL 48 106 71 19 XXL 51 112 73 20 XXXL 53 116 75 20

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
JollyPeach
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Слична стока во категоријата..