• Намалена цена
  • Ново
FORUDESIGNS Најновите Жена на Врвот Т-маица Симпатична Јоркшир Terrier Печатење со Кратки Ракави Т Кошули За Девојки Женска Тенок Женски Алишта
zoom_in

FORUDESIGNS Најновите Жена на Врвот Т-маица Симпатична Јоркшир Terrier Печатење со Кратки Ракави Т Кошули За Девојки Женска Тенок Женски Алишта

DEN 792.00 1055.52

Износот
check Това е достапна


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст. 2.Додавање на стоки во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време. За Плаќање 1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка... 2.Ве молиме да ја плати во рок од 5days на редот во Врска со Превозот 1.Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници можеби продолжува) стоката ќе пристигне во 10-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BV
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Iterm:
Жените Лето Кратко Sleeve Т Кошула
боја:
како се покаже слика
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Шема:
животински печати жените врвот облека
Дизајни:
3D печатење жените Т кошула
Функција:
дише,нежно,чисто,удобно
капка превозот и прилагодени:
Поддршка
Име:
женски круг вратот tee кошули
Тип:
бренд облека дами кратко sleeve tee
Функција:
женскиот фитнес т кошули

Слична стока во категоријата..