• Намалена цена
  • Ново
Кинески Стил за Мажи Т Кошула 2018 Лето Мода Везови Т Кошули Mens Облека Тенок Одговара O Вратот Кратко Sleeve Врвот Tees Мажите М-5XL
zoom_in

Кинески Стил за Мажи Т Кошула 2018 Лето Мода Везови Т Кошули Mens Облека Тенок Одговара O Вратот Кратко Sleeve Врвот Tees Мажите М-5XL

DEN 911.00 959.04

Износот
check Това е достапна


ЗА ГОЛЕМИНАТА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
Ние прифаќаме Alipay тука.Сите големи кредитни картички се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.
1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Кина пост воздух mail под најчестите состојба. Но, тоа трае околу 15-40 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работни дена поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па таа треба вашата доволно трпение да чекаат за пратката. И кога ќе изберете пратката начин, тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случува.
2.Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени" . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.
1.Ние поддршка враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува (го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 7 дена (време точка започне од добивање на објектот).
Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата :
(1) Боја, големина разлика проблеми само како што ние ги спомнавме;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) се Мијат, се користи и носење на производи;
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме!

Големина:
Asian Size M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Материјал:
Spandex,Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
li fen вен na
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
боја:
Бела;Црна
Големина:
Азија Големина M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
Стил:
адвокатско секојдневен кошула;mens print t кошула
Опис:
адвокатско кратко sleeve т кошула;печати т кошула за мажи
Опис 1:
адвокатско о деколте, t кошула;mens врвот tees 5XL
Опис 2:
кинески стил т кошула мажите;мода печати т кошула
Број На Модел На:
QT301918501

Слична стока во категоријата..